Atgriezieties lieliskā formā ar rezultātu 2 – 3 menešos!

INTENSE FITNESS

Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju!

INTENSE FITNESS
pod_100.jpg

PERSONĀLTRENIŅA STUDIJA

PAR MUMS

Izņemot jaunus iespaidus, treniņi iekļauj sevī papildus ieguvumu: skaistā ķermeņa atjaunošana, jaunu veselīgu ieradumu ieguve, enerģijas piepildījumu, jaunu nozimju iegūšana, sevis un sava ķermeņa tēlu paplašināšana, kā arī veselības uzlabošana. Mēs iemācam veselīga dzīvesveida pamatus ķermeņa un sejas skaistumam.
hr_yellow.png

PERSONĀLTRENIŅA STUDIJA

KO MĒS MĀCĀM?


Jūs apgūsiet pašus efektīvākos fitnesa vingrinājumus un to uzbūves analoģisko tehniku, apgūsiet efektīvu treniņu principus dažādiem mērķiem, kas nākotnē palīdzēs nodarbību laikā, veidojot pareizā uztura racionu (jūs iemācisieies zaudēt svaru ar taukkomponenta rēķina). Iemācīsimies paaugstināt ķērmeņa darbspēju ar koreģējošiem un elpošanas vingrinājumiem.pod_107.jpg

Kāpēc klienti izvēlās mūs?

Mūsu klientu atsauksmesŠeit noteikti parūpēsies par jūsu veselības uzlabošanu. Ārstējošais ārsts pieņemšanas laikā tā neinteresējas par jūsu sajūtām un veselību kā treneris. Grupas nodarbībās katram cilvēciņam būs garantēta individuāla pieeja. Paldies!


Facebook atsauksme

Kristīne HrapāneJau otro mēnesi apmeklēju šo klubu. Man ļoti patika, ka šeit treniņi tiek veidoti atkarībā no katra cilvēka fiziskās sagatavotības. Jūs nebūsiet pārslogoti, ja jūs neesat gatavs vai arī, ja jums ir kādas veselības problēmas. Īpašs paldies trenerim Aleksandram, viņš ir atbildīgs, atsaucīgs, vienmēr palīdz, parāda, kā ir pareizi, ir cienīgs jauno profesionālo treneru pārstāvis.


Facebook atsauksme

Natalja Skobina BanduraPagaidām šī ir vienīgā zāle mūsu pilsētā, kurā patiešām ir individuālā pieeja katram cilvēkam un viņa īpašībām. Zālē ir viss nepieciešamais inventārs un trenažieri dažāda veida vingrinājumiem, kas bez šaubām sniedz vairāk iespēju cilvēkiem ar dažādu koplektāciju, ar dažādām individuālām fizioloģiskām vajadzībām un iespējām.


Facebook atsauksme

Kristina Smilgina


INTENSE FITNESS DAUGAVPILS

TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANU REZULTĀTI


JŪS IEGŪSIET

Darbspējas paaugstināšanu, stresa izturību, intuīcijas attīstibu, mērķa izstrādāšanas refleksu, vēlmi rīkoties un ņemt atbildī bu par uzstāditiem uzdevumiem.


VISPĀRĒJĀ TONUSA PAAUGSTINĀŠANA

2-3 kg svara zaudēšana. Metabolisma pāatrinājums un svara zaudēšanas sākums vai „plato efekta” pārvarēšana. Vispārājā muskuļa tonusa un organnisma stāvokļa uzlabošana. Individuāli izstrādāta uztura un fizisko aktivitāšu stratēģija nākamajiem pāris mēnešiem.


JAUNAS ZINĀŠANAS

Sekojot treniņu programmai un izmantojot jaunas zināšanas par uzturu un treniņiem. Jūs patstāvīgi 3 mēnešu laikā varēsiet zaudēt līdz 10 kg vai iegūt muskuļu masu, uzlabojot jūsu ķermeņa proporcijas, uzlabojot stāju


3-320x214.jpg

pod_108-320x214.jpg

hr_yellow.png

Daudzu gadu fitnesa pieredze

Grupas, individuālās un tālmācības nodarbības


Mūsdienīgs aprīkojums

Specializēta sporta zāle un masāžas telpa


Ērta atrašanās vieta

Nodarbības jums ērtā laikā


Treniņu mērķa izvēle – palīdz sasniegt rezultātus!

Mūsu pakalpojumi


uslugiceni20a.jpg

Nodarbības grupā

Individuālas slodzes izvēle, saistībā, ar tagadējo klienta fizisko stāvokli. Klienta apmācība kustību vingrinājumiem. Tehniskās izpildes slodzes kontrole…uslugiceni10a.jpg

Personālie treniņi

Individuālas slodzes izvēle, saistībā, ar tagadējo klienta fizisko stāvokli. Klienta apmācība kustību vingrinājumiem. Tehniskās izpildes slodzes kontrole.uslugiceni30a.jpg

Racionāli sabalansēta uztura planošana

Enerģijas patēriņa novērtēšana. Enerģijas balansa regulēšana. Uztura pilnvērtīgums. Ēdiena kvalitāte. Uztura režīms. Racionāla uztura principi.


Treniņu procesa plānošana un organizēšana

IR MŪSU PIEEJA ORGANIZĀCIJAI


Mēs piedāvājam vienkāršas un efektīvas fitnesa tehnoloģijas darbam ar savu ķermeni un apziņu. Mēs esam pārliecināti to efektivitātē, praktiskumā un spējā atklāt radošos resursus. Mūsu darbība ir vērsta cilvēku attīstību interešu sfērā, ko viņš pats sevī atklāj.

Metodoloģija ļauj strādāt ar pašu ķermeni un uztveri, būt par izmaiņu avotu savā dzīvē. Atšķirībā no vienīgi sieviešu vai vīriešu grupām, mūsu grupās būs komfortabli arī pāriem. Mūsu pieeja balstās uz treniņu procesa personālās uzbūves, ņemot vērā katra klienta individuālās īpašības un īpatnības!


TRENERU KOMANDA

Tie ir augsti kvalificēti profesionāli un domubiedri, kuri palīdzēs mērķu sasniegšanā!


pod_105-600x540.jpg

Aleksandrs Podjava

Sertificēts ”Profesionālfitnesa treneris”. Eksperts uztura un veselīga dzīvesveida jomā.


podd02-600x540.jpg

Viktorija Podjava

Ārsta palīgs, TRX trenere,fizioterapeite, ārstnieciskās fizkultūras speciāliste.


pod_106-600x540.jpg

Inesa Nastajus

Sertificēta fizioterapeite, ārstnieciskās fizkultūras speciāliste.


PAR MUMS

INTENSE FITNESS – PERSONĀLTRENIŅA STUDIJA. Atgriezieties lieliskā formā ar rezultātu 2 – 3 menešos! Mēs vienmēr esam priecīgi jūsu jautājumiem un esam gatavi sniegt konsultāciju!

Jūs apgūsiet pašus efektīvākos fitnesa vingrinājumus un to uzbūves analoģisko tehniku, apgūsiet efektīvu treniņu principus dažādiem mērķiem, kas nākotnē palīdzēs nodarbību laikā, veidojot pareizā uztura racionu (jūs iemācisieies zaudēt svaru ar taukkomponenta rēķina). Iemācīsimies paaugstināt ķērmeņa darbspēju ar koreģējošiem un elpošanas vingrinājumiem.

IntenseFitness – Abonēšana

Jūsu vārds *

Jūsu e-pasts *

.