TRX

TRX

TRX cilpas – nav vienkārši daudzfunkcionālais trenažieris, tā ir – pilnvērtīga  treniņu sistēma, kuru izstrādāja amerikāņu jūras kājnieki tieši jums.

Cilpu elastīgā konstrukcija pārvērš visvienkāršākos atspiešanās vingrinājumus sarežģītā kombinētā vingrinājumā, kurā tiek iesaistītas daudzas muskuļu grupas vienlaicīgi. Pateicoties tam, kā arī paaugstinātas koordinācijas sarežģītības dēļ vairumā vingrojumu,   treniņi uz TRX veicina lielāku enerģijas patēriņu nodarbību laikā, kā arī augsta līmeņa vielmaiņas reakcijas veidošanos, kas ļaus tērēt kalorijas daudzas stundas pēc treniņa.

Funkcionālo treniņu ar TRX priekšrocības

Jebkāda veida treniņu augsta efektivitāte: kardio un spēka, grupveida un individuālo, muskuļiem stabilizatoriem un stiepšanās, specializētas dažādiem sporta veidiem un tā tālāk.

TRX – Make your body your machine (Jūsu ķermenis ir Jūsu trenažieris)

Jebkurā vingrinājumā tiek trenēti muskuļi stabilizatori un tiek izmantots viss ķermenis, kas padara šādus treniņus patiešām funkcionālus. Treniņu brīvība izmantojot jebkurus virzienus – likvidēti ierobežojumi standarta spēka treniņos, kuros parasti dominē sagitālā plakne.

Harmoniski attīstīt savu figūru, tikt vaļā no liekā svara, iegūt eleganci un uzlabot stāju var ar treneri TRX.

Trenažiera TRX efektivitāte ir skaidrojama ar tā daudzfunkcionalitāti  – uz tā Jūs varat veikt jebkādus vingrinājumus visām ķermeņa daļām. Svarīgi ir arī tas, ka vingrojumi uz tā nostiprina un attīsta tā saucamos   “dziļos” muskuļus, kuri nestrādā, veicot vingrojumus ar atbalstu vai uz parastajiem trenažieriem. Šie “neredzamie” muskuļi veido patiesi plakanu vēderu un spēcīgus preses muskuļus. Nodarbības ar trenažieri ir diezgan intensīvas un tām ir nepieciešams   ievērojams  kaloriju patēriņš, un tas nozīmē, ka ar TRX Jūs iegūsiet slaidu figūru ievērojami ātrāk nekā parastajās nodarbībās. Jūs varat kombinēt treniņus par TRX ar citu veidu slodzi, vai vienkārši pievienot dažus vingrinājumus ar to savam tradicionālajam kompleksam. Un vēl – nav jābaidās, ka trenažieris pārtrūks zem Jūsu svara, pat ja tas ir nozīmīgs, TRX iztur slodzi līdz 150kg.